GELIŞIMAKADEMI EĞITIM PLATFORMU

GelişimAkademi Eğitim Platformu, internet bağlantınız olan her yerde, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak eğitim alabilmenize olanak sunan bir eğitim platformudur.

GelişimAkademi Eğitim Platformu, Enocta desteği ile hazırlanmıştır. Eğitim Platformu, eğitim yönetim sistemi olarak Enocta tarafından geliştirilen, ABlms Eğitim Yönetim Sistemi yazılımını kullanmaktadır.

Dünyada her geçen gün, akademik ve kurumsal eğitim programlarının yanı sıra, kişisel gelişim eğitimlerinde de uzaktan eğitim teknolojisinin kullanımı yaygınlaşmaktadır. Genişleyen ürün yelpazesiyle hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara e-öğrenme hizmeti vermeyi amaçlayan GelişimAkademi Eğitim Platformu, Türkiye'de bu eksikliği Enocta desteğiyle gidermeyi amaçlamaktadır.

Yeni çağın öğrenme kültürü ile GelişimAkademi Eğitim Platformu'yla tanışacaksınız.

Her Zaman Her Yerden Eğitim

-              Platform aracılığıyla istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman internet üzerinden eğitim alabilirsiniz.

-              Geniş eğitim kütüphanesinden ihtiyaç duyduğunuz eğitimleri alırken, ciddi bir zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

 

Eğitim Kataloğu

-              SPK Eğitimleri, Finans Eğitimleri, Enocta Microsoft Eğitimleri, Enocta ECDL Eğitimleri, Enocta Kişisel Gelişim Eğitimleri, Enocta Kalite Eğitimleri, Koç Bryce Eğitimleri gibi giderek genişleyen bir kurs kataloğu.

-              Katalogtaki eğitimlerin içeriklerini inceleme olanağı.

-              Demo eğitimler.

Etkin Raporlama 

-              Kurum yönetimine geniş raporlama ve yönetici yetkileri ile tüm eğitim süreçlerini izleme olanağı.

       -          Performansınıza dair veriler ve kurs içindeki ilerleyişiniz gibi bilgileri görebilme olanağı.Üye Olduğumuz Kurumlar:
Anasayfa Biz Kimiz? Eğitimler Görsel Medya Makaleler Paydaşlarımız İletişim