E-EĞITIMLERE NASIL ULAŞIRIM

Eğitimlerime nasıl ulaşabilirim?
İlgili eğitimler online olup internet üzerinden sunulmaktadır. Eğitimleri almak için internet bağlantınızın ve Flash Player'ın bilgisayarınızda yüklü olması yeterlidir. Eğitimlere ulaşmak için;

-              http://www.gelisimakademi.com/e-egitimler.asp köprüsünden kendinize uygun eğitimi seçin,

-              Seçtiğiniz eğitimin kodunu Online Kayıt bölümünde bize mesaj olarak bildirin.

-              Talebiniz bize ulaştıktan sonra mali gerekliliklerle ilgili bilgiler size ulaştırılacak.

-              Mali gereklilikler yerine getirildikten sonra GelişimAkademi Eğitim Platformuna kaydınızı gerçekleştirecek ve kayıt bilgileriniz size eposta ile bildirilecek.

-              Sisteme ilk girişte güvenlik açısından şifrenizin değiştirilmesi talep edilecek.

-              Kullanıcı adınız e-mail adresiniz olup şifrenizi unutmanız halinde şifremi unuttum sayfasından şifrenizi tekrar alabilirsiniz.

-              Üyelik bilgilerinizi kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra çıkan menüde Eğitimlerime devam etmek istiyorum linkine tıklayarak eğitimlerinize ulaşabilirsiniz

Eğitimler ücretli midir? Ne kadar ücret ödeyeceğim?
Online eğitimler ücretli olup eğitim ücretleri talep edeceğiniz eğitimler için sistem yöneticisi tarafından size bildirilecek. Mali yükümlülükleri yerine getirdikten sonra kullanıcı adınız ve eğitimi alabileceğiniz linkler sizinle paylaşılacak. Sisteme giriş yaptıktan sonra çıkan menüde eğitim Eğitimlerime devam etmek istiyorum linkine tıklayarak eğitimlerinize ulaşabilirsiniz.

Ödeme nasıl yapılıyor? Kredi kartı ile alışveriş yapmak mümkün müdür?

-              Kullanıcılar GelişimAkademi hesap numaralarına EFT veya HAVALE ile ödeme gerçekleştirebilirler. Hesap numaraları eğitim talep eden kullanıcılara eposta ile bildirilecektir.

-              Kredi kartı ile ödeme çok yakında hizmetinizde.

Satın aldığım eğitimler ne zaman kullanıma açılacak ?
EFT/HAVALE ile yaptığınız ödemelerin bildiriminden en geç 24 saat içerisinde eğitimler aktif olacaktır. Havale yolu ile satın alınan eğitimler ilgili havalenin yapılmasının ardından kullanımınıza açılacaktır.

Eğitimlerin sonunda sertifika alacak mıyım?
Eğitimleri başarı ile tamamlayan kullanıcılara "GelişimAkademi e-Eğitim Belgesi" verilmektedir. Katılım belgenizi basılı almak isterseniz GelişimAkademi Eğitim Platformunda iletişim bölümünden bize bilgilendirme mesajı ile birlikte güncel adres bilgilerinizi iletmeniz ve 10 TL Belge ücretini yatırmanızın ardından belgeniz adresinize gönderilecektir.

Eğitimlerden ne kadar süre faydalanabilirim?
Talep ettiğiniz eğitimle ilgili maddi yükümlülüklerin size bildirilmesi esnasında eğitimlerin "Kullanım Süresi" tarafınıza iletilecek. Eğitim onayıyla beraber size daha önceden bildirilen süre kadar kullanımıza açık olacaktır. Bu süre içerisinde internet bağlantısı olan herhangi bir yerden eğitimlerinize ulaşabilirsiniz.

Sisteme giriş yaptım fakat eğitimleri açamıyorum?
Kullandığınız web tarayıcısında popup-blocker olup olmadığını kontrol ediniz. Sistemimiz Microsoft İnternet Explorer 6.0 ve üzerini desteklemektedir.Üye Olduğumuz Kurumlar:
Anasayfa Biz Kimiz? Eğitimler Görsel Medya Makaleler Paydaşlarımız İletişim