JETGENÇ KAMPÜS ETKİNLİKLERİ
JETGENÇ KAMPUS ETKİNLİKLERİ

“Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.” Andre Gide

AnadoluJet’in 24 yaş ve altı, üniversite öğrencilerine yönelik ödül bilet ve fırsatlar projesi “Jetgenç “Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez” diyerek “ JetGenç Kampus Etkinlikleri”’ nde gençlerle buluşmaya devam ediyor. AnadoluJet sponsorluğu ve Gelişim Akademi organizasyonu ile gerçekleştirilen etkinlikler, AnadoluJet yetkililerinin sunumlarıyla başlıyor ve AnadoluJet, çeşitli konu ve konuşmacıları ile JetGenç’lerin kampüs yaşamlarında yanında oluyor.

“Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez” teması ile çıkılan bu yolda konularında uzman konuşmacılar ile keyifli dakikalar geçiren öğrenciler, iş hayatında kendilerine yardımcı olacak “ iletişim ve ikna etme sanat, imaj, özgüven, başarı için motivasyon ve üniversite yıllarında kariyer adımları” gibi konuları dinleme fırsatı yakalıyor.

THY Genel Müdürü Temel Kotil ve AnadoluJet Genel Müdürü Sami Alan’ın da katılacağı etkinliklerde, diğer konuşmacılarımız ise; Yaşam Koçu İsmail KARASU, Marka ve İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanı Ayşen LAÇİNEL, GelişimAkademi Koordinatörü Emre URFALI’dır.

JetGenç Kampüs Etkinlikleri, Aralık 2010 - Mayıs 2011 tarihleri arasında 11 üniversitede 7 bine yakın öğrencinin aktif katılımı ile gerçekleşmiştir. Etkinlikler 2011-2012 döneminde de 12 Üniversitede gerçekleştirilecek ve Jetgençlilere, çekilişle AnadoluJet uçak maketleri, gidiş-dönüş uçak biletleri yanı sıra uçak simülatörü ile benzersiz bir uçuş deneyimi sunulacak.

Etkinliği aşağıdaki sayfalardan takip edebilirsiniz;

www.jetgenc.net

http://www.facebook.com/JetGenc

http://twitter.com/jetgenc

www.gelisimakademi.com

2010-2011 döneminde ziyaret edilen üniversiteler;

·         Konya Selçuk Üniversitesi

·         Erzurum Atatürk Üniversitesi

·         Sivas Cumhuriyet Üniversitesi

·         Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi

·         Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi

·         Diyarbakır Dicle Üniversitesi

·         Erzincan Üniversitesi

·         Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

·         Şanlıurfa Harran Üniversitesi

·         Gaziantep Üniversitesi

·         Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi

  
Üye Olduğumuz Kurumlar:
Anasayfa Biz Kimiz? Eğitimler Görsel Medya Makaleler Paydaşlarımız İletişim