3 Eylül 2004 tarihinde Türkiye'nin ilk iş adamları konfederasyonu olarak, resmi kuruluşunu gerçekleştirmiş olan konfederasyonumuzda, tüm yurda yayılmış olan 7 federasyon ile bu federasyonlara bağlı, KKTC GİAD ile birlikte toplam 80 Genç İş Adamı Derneğimiz, 10 bine yakın genç iş adamı üye olduğu bir kuruluştur.

www.tugik.org.tr
Enocta, kurumların e-öğrenme, eğitim ve gelişim için ihtiyaç duydukları hizmet ve ürünleri tek bir çatı altında toplayarak, tek noktadan çözümler üretmek amacıyla 1999 yılında kurulmuş, öncü ve yenilikçi bir firmadır. Enocta 2006 yılından itibaren, kurumların eğitim ve gelişim süreçlerini tümüyle yöneten sistemler kurmaya başlamıştır. Enocta tarafından geliştirilen eğitim yönetim sistemi, e-öğrenme süreçlerinin yanı sıra, talep toplama, planlama, kaynak ve bütçe yönetim fonksiyonları ile, eğitim ve gelişim sürecinin tek noktadan yönetilmesini sağlamaktadır

www.enocta.com
Otuzdan fazla ulusal ve onlarca yerel televizyon kanallarında spikerlik mesleğini icra eden bizler, mesleğimizin sorunları ve sorumlulukları hakkında ve ayrıca birbirimizden ne kadar haberdarız? Gelişmiş ülkelere göre daha yolun başında sayılan Türk televizyonculuğunda bizler nasıl bir alanı kapsıyoruz ve tam olarak yerimiz neresi? Kamu hizmeti yapan biz spikerlerin kamuya karşı bir sorumluluğu yok mudur? Bu ve daha pek çok sorular ve bu soruların ortaya çıkardığı sorunlar bizi bir araya getirmeye zorladı.

www.spikerlerdernegi.com
Yeni bir iş ağı gerçekleştirme isteğiyle doğmuş, ilke olarak paylaşma esasına dayanan, sadece 20'li yaşlardaki genç girişimcilerin üyeliğiyle oluşan bir organizasyondur.

www.youngceoclub.org
Üye Olduğumuz Kurumlar:
Anasayfa Biz Kimiz? Eğitimler Görsel Medya Makaleler Paydaşlarımız İletişim