GELİŞİM AKADEMİSİ ve eğitimlerimiz hakkında neler söylemek istersiniz?
Mesaj:
Ad Soyad - Üniversite:


...“Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez” anlayışı ile çıktığımız bu yolda, GelişimAkademi'nin de bizlere sunduğu gelişim programları sayesinde yolumuza ilk günkü gibi aynı heyecan ve hızla devam etmekteyiz..."
Şükrü PAPAK-Kadir Has Ün.Proje Araştırma Kul


Önceden sorsalar sinerji kulübü kimdir diye cevap veremezdim. Fakat 08.12.2011 tarihli o etkileyici muazzam konferanstan sonra bende bir ŞOK etkisi yarattı. öncelikle Ömer EKİNCİ, Erdem GENÇ, Emre URFALI, İsmail HAZNEDAR' a sonsuz teşekkürlerimi borç biliyorum. Fazlasıyla etkileyici bir konuşmaydı ve geleceğe ışık tutan bir konferanstı benim için. Düşünceleri alt üst eden ve yeniden düşündüren, kendine özgüven sağlayan, korkmamayı, hayatla mücadeleyi fazlasıyla öğrettiler bize. Artık bu saygı değer kişilerin sürekli takipçisiyim. Tekrar tekrar sonsuz TEŞEKKÜRLER....
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ SİNERJİ KULÜBÜ


"..evet çok bilgilendik eğlendik :) sivas gerçekten uçtu :) çok teşekkr ediyoruz :)"
Yıldız Mehtap-Sivas Cumh. Üniv. Genç Aka.Kul.


"...evet son derece memnunuz gelişim akademinin portföyünde yer alan her konuda farklı eğitim seçenekleri ile biz öğrencilerin her türlü isteklerine cevap veriyor..."
Ceyhun Bedri KANBUROĞLU - KSÜ İktisat Kulübü


...Üniversite gelişim programları, öğrencinin üniversite derslerinde bulamayacağı; iş hayatındaki incelikleri ve hayata başarılı adım atmanın sırlarını, alanında ün yapmış kişi,kurum ve kuruluşlarla birlikte bir plan dahilinde çok güzel bir şekilde yorumlayıp öğrencinin mezun olduktan sonraki dönemi en iyi şekilde geçirmesini sağlayacak eğitimler vermektedir..."
Selim Demirhan - KMÜ Genç Girişimciler Topl.


...GelisimAkademi ile farkli bir dunyaya merhaba dedim. Is adamlariyla tanismak, is dunyasinin bu kadar icersinde olmak firsati ve tecrubelerde cabasi..."
Kürşat Kaygı, Uşak Üniv Kariyer Yolc. Kul.


"...Profesyonel çalışma tarzlarını ve pozitif olmayı bize aşıladılar. Bizleri hiç mahçup etmediler arkadaşlarımıza ve bize sahip çıktılar.
Muhammed BİRAL-DPÜ Kariyer Ekibi


"...Üniversite gelişim programları ile alanındaki tecrübeli eğitmenlerden ileriye dönük kariyerimizi ilgilendiren ve gerçekten işe yarar bilgiler aldık. Bunların bir çoğunu gündelik hayatımıza da uygulayabiliyoruz..."
Emre GENCAN-KKÜ Makine Kulübü


"...Üniversite Gelişim Programları kendi vizyonlarımızı oluşturmamız veya gözden geçirmemiz için sunulmuş bir fırsat. Konuşmacıların içtenliği onların sıra dışı başarı hikayeleri ve bizlere verilen özgüven ve özgürlük ömür boyu akıllarda yer edinecek bir şey..."
Özkan TOPALOĞLU-ZKÜ Makine Müh.


"...Daha iyi bir gelecek amacıyla yola çıkan,sürekli üreten,çok kaliteli bir ekiple birlikte adım atmadık yer bırakmayan Gelişim Akademi..."
Fatih KIRŞANLI-Atatürk Üniv Ekonomi Kulübü


< ÖNCEKİ 2 3 SONRAKİ >
Üye Olduğumuz Kurumlar:
Anasayfa Biz Kimiz? Eğitimler Görsel Medya Makaleler Paydaşlarımız İletişim